“Ticarette çok kazanmak değil, sağlam ve temiz kazanmak kuralı hâkimdir” sözünden yola çıkarak 1970 yılında Unkapanı İ.M.Ç’ de TÜMAY BOYA KOLL. ŞTİ. olarak ticari hayatımıza atıldık.1981 yılında unvanımızı A.Ş. olarak değiştirdik. 1989 yılından bu yana Kâğıthane’de bulunan Tümay İş Hanı’nda faaliyetimizi sürdürmekteyiz.

Her geçen gün gelişerek ve güçlenerek yolumuza devam ediyoruz. 2009 yılında TÜMAY BOYA VE YAPI SAN. TİC. A.Ş. olarak yenilenen unvanımızla, dün olduğu gibi bugün de sektörün lider üreticileri ile çalışıyor, bayiliğini yaptığımız lider firmaların tanınmış ve satış kabiliyeti yüksek markalarını müşterilerimize uygun koşullarla temin ediyoruz. Ürün satışı yapmak ve satış sonrası bilgi desteği sağlamak üzere oluşturduğumuz uzman kadromuzla İstanbul Avrupa Yakası DYO distribütörlüğü ve diğer nalburiye ürünleri ile müşterilerimizin yanındayız.

Geçmişten gelen tecrübemizi, günün koşullarına ayak uyduran dinamik yapımızla birleştirerek yıllardır sektördeki lider konumumuzu korumaktayız.

 Bu dinamizm ile geleceğe sağlam adımlarla yürüyoruz.    

 Saygılarımla

                                                                                           

 MEHMET TAŞDÖVEN

YÖNETİM KURULU BAŞKANI